شما در حال مشاهده نسخه موبایل وبلاگ

minibop

هستید، برای مشاهده نسخه اصلی [اینجا] کلیک کنید.

اقامت کانادا

چنان چه قصد مهاجرت به کانادا را دارید بهتر است در ابتدای امر، با بهترین روش مهاجرت به کانادا آشنا شوید و اطلاعات لازم را کسب و سپس برای مهاجرت اقدام نمایید. به همین منظور ما در این مقاله سعی داریم تا بهترین روش مهاجرت به کانادا ۲۰۱۹ را برای شما عزیزان، معرفی نماییم.

راه های مهاجرت به کانادا

برای مهاجرت کانادا روش های متفاوت بسیاری وجود دارد که در زیر به معرفی بهترین های آن می پردازیم:

مهاجرت به کانادا از طریق کار

مهاجرت کانادا از طریق اخذ ویزای کاری، یکی از بهترین راه های مهاجرت کانادا و در عین حال دشوارترین روش دریافت ویزا می باشد.

در واقع در این روش افراد با دریافت ویزای کاری، بعنوان نیروی مهارتی و متخصص، می توانند اقامت کانادا را بدست آورند. البته باید توجه شود در این روش، شرایطی چون سابقه کار، وضعیت تاهل، مدرک زبان و سن افراد، مورد ارزیابی قرار می گیرد.

لازم به ذکر است که داشتن درخواست کاری از سوی یک کارفرما در کانادا (Job offer) می تواند امتیاز مثبتی برای دریافت ویزای کاری متقاضی به حساب بیاید.

شرایط مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری

دریافت ویزای سرمایه گذاری از دیگر روشهای مهاجرت به کانادا می باشد که عموما مدت زمان طولانی تری را برای انجام این کار به خود اختصاص می دهد.

در این روش نیز ضمن انتخاب کردن نوع سرمایه گذاری، عواملی چون تمکن مالی، میزان سرمایه و رزومه فرد، مورد ارزیابی قرار می گیرد و متقاضی می تواند برای خطر و ریسک کمتر در این کار، از موسسات معتبر حقوقی و مشاوره مهاجرت به کانادا موجود در کشور کانادا کمک گیرند.

لازم به ذکر است که مهاجرت کانادا از طریق سرمایه گذاری در شهر های مختلف این کشور، نیازمند رعایت شرایط مختص به همان شهر می باشد.

مهاجرت به کانادا از طریق خود اشتغالی

ویزای خود اشتغالی از دیگر راه های اقامت دائم کانادا می باشد که به افراد این امکان را می دهد تا بر اساس مهارت و تجربه شغلی خود، در کشور کانادا به اشتغال زایی مشغول شوند.

باید توجه شود که امروزه به جهت تقاضای بسیار زیاد افراد جهت خود اشتغالی، کشور کانادا محدودیت و شرایط زیادی را در نظر گرفته که باعث شده افراد از شانس کمتری برای مهاجرت کانادا برخوردار باشند.

بیشتر بخوانید اخذ اقامت کانادا از طریق ازدواج

مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل

ویزای تحصیلی نیز از دیگر روش های مهاجرت به کانادا و دریافت اقامت دائم کانادا می باشد.

لازم به ذکر است که تحصیل در کشور کانادا برای افراد خارج از کشور، پولی و برای افراد تابع خود کانادا، نیمه رایگان و حتی در مواقعی رایگان می باشد. البته هزینه تحصیل در کانادا نسبت به سایر کشور ها خیلی بالا نیست.

مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج

دریافت ویزای ازدواج نیز یکی دیگر از روش هایی است که افراد برای مهاجرت و اقامت در کانادا از آن استفاده می نمایند. اخیرا شرایط مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج بسیار سخت و دشوار شده و تنها افرادی موفق به دریافت این ویزا می شوند که با ازدواج واقعی می خواهند به این کشور مهاجرت نمایند.

همچنین برای دریافت این ویزا نیز لازم است تا افراد مدارکی چون میزان درآمد و قدرت تامین هزینه زندگی، میزان دارایی و مکان مورد نظر برای زندگی را مشخص نمایند.

مهاجرت به کانادا از طریق تولد فرزند

دریافت اقامت کانادا از طریق تولد فرزندان، یکی از رایج ترین روش های امروزی است که افراد می توانند با تولد فرزند خود در این کشور، سیتیزن کانادا شوند. در واقع متولد شدن فرزند در خاک کانادا باعث می شود که والدین او نیز تابعیت کانادا را بدست آورده و از شهروندان این کشور محسوب شوند.

لازم به ذکر است که پس از تولد فرزند، والدین بلافاصله اقامت کانادا را بدست نمی آورند و لازم است تا فرزند با رسیدن به سن ۱۸ سالگی، از طریق اسپانسرشیپ برای اقامت پدر و مادر خود اقدام نماید.

بهترین روش مهاجرت تضمینی به کانادا

همانطور که در بالا گفته شد برای مهاجرت کانادا و دریافت اقامت دائم کانادا، روش های مختلف بسیاری وجود دارد اما لزوما همه این روش ها موفق آمیز و مطمئن و سریع نیستند.

مهاجرت کانادا از طریق استارتاپ (ویزای استارتاپ کانادا) از بهترین روش های مهاجرت تضمینی به کانادا می باشد که اخیرا این کشور برای راحتی و سهولت در مهاجرت و دریافت اقامت دائم و تضمینی، آن را به متقاضیان ارائه کرده است.

بیشتر بخوانید برای مهاجرت به کانادا از کجا شروع کنم؟

در واقع علاقه مندان به مهاجرت به کشور کانادا می توانند با دریافت ویزای استارت آپ کانادا، به راحتی و با صرف کمترین هزینه و وقت، اقامت این کشور را بدست آورند.

با تماس با مشاوران مهاجرتی آتلانتیک ویزای استارتاپ کانادا و اقامت دائم و تضمینی را برای خود و خانوادتان فراهم کنید.

سریع ترین راه مهاجرت کانادا

سیستم و برنامه رتبه بندی اکسپرس اینتری (Comprehensive Ranking System-CRS) سریع ترین راه اقامت دائم کانادا می باشد که به افراد کمک می کند از طریق تخصص کاری، اقامت کشور کانادا را بدست آورند. در واقع این سیستم زیر نظر فدرال و بعضی از سیستم های مهاجرتی استانی، بعنوان سریع ترین روش مهاجرت کانادا معرفی شده است.

در این برنامه بر اساس ویژگی هایی چون سن، تحصیلات، مدرک زبان و سابقه کاری به افراد امتیاز می دهند. (مجموعا ۱۲۰۰ امتیاز) در صورت برخوداری از امتیاز و شرایط لازم، متقاضیان می توانند پس از تشکیل پروفایل خود، در دوره های از پیش انتخاب شده برای امتیاز بندی CRS Point، در مدت زمان ۱۵ دقیقه، به رقابت بپردازند و در صورت کسب امتیاز بالا، برای متقاضیان دعوت نامه ارسال می شود.

شرایط لازم برای مهاجرت کانادا چیست؟

شرایط اقامت در کانادا بر اساس نوع ویزا و روش های انتخابی هر فرد متفاوت می باشد اما با این وجود، توجه به برخی از شرایط برای تمامی برنامه های مهاجرتی الزامی است.

ارائه مدارک تحصیلی

برخورداری از مهارت و مدرک زبان

ارائه گواهی پزشکی و پلیس (فرد برای مهاجرت، باید در سلامت کامل جسمی و روحی باشد.)

ارائه مدارک لازم و اطلاعات شخصی

ارائه برنامه مهاجرتی

گروه مهاجرتی آتلانتیک

آتلانتیک تشکیل شده از تیمی کار آمد و متخصص می باشد که همواره متقاضیان عزیز را در یافتن بهترین روش مهاجرت کانادا راهنمایی می نماید.

ثبت نام سجام با کارگزاری آگاه

ثبت نام سجام در سایت سجام

آیا شما فعال بازار سرمایه هستید و در این بازار خرید و فروش سهام انجام می دهید ؟ آیا می دانید برای احراز هویت و تسویه وجوه سود سهام شرکت و بسیاری از مزایای دیگر بایستی حتما ثبت نام سجام را انجام دهید ؟

اگر با سجام آشنایی ندارید و نمی دانید چگونه ثبت نام سجام تان را انجام داده و احراز هویت شوید می توانید در ادامه این مطلب همراه ما باشید.

سجام چیست ؟

سجام مخفف عبارت “سامانه جامع اطلاعات مشتریان”، بستری منسجم و یکپارچه برای ثبت اطلاعات مشتریان در بازار سرمایه است. طبق اعلام شرکت سپرده‌گذاری، افراد برای شروع فعالیت در همه بخش‌های بازار سرمایه تنها یک بار در این سامانه اطلاعات خود را ثبت نموده و پس از آن می‌توانند در بورس‌ها، نهادها و ارکان مالی بازار سرمایه (بدون نیاز به ثبت اطلاعات) سرمایه‌گذاری نمایند.

سایت سجام

سجام سامانه یکپارچه شرکت سپرده گذاری مرکزی و تسویه وجوه سازمان بورس و اوراق بهادار برای احراز هویت یکسان سازی اطلاعات فعالان بازار سرمایه است که با ثبت نام در سجام می توانید به راحتی از امکانات زیر بهره مند شوید :

۱-سرمایه‌گذاران با ثبت‌نام در این سامانه دیگر نیازی به مراجعه حضوری به دفاتر کارگزاری‌ها و سایر نهادهای مالی بازار سرمایه برای احراز هویت و ثبت اطلاعات خود ندارند و ثبت‌نام ایشان فقط یک بار صورت می‌پذیرد.

۲-اطلاعات مشتریان در همه نهادهای مالی موجود در بازار سرمایه، یکپارچه خواهد شد.

۳-اطلاعات ثبت شده مشتری از جمله اطلاعات بانکی، هویتی و … به‌راحتی قابل ویرایش است.

ثبت نام در سجام

برای ثبت نام در سجام 2 راهکار وجود دارد:

1-ثبت نام رایگان در سامانه آگاه اکسپرس کارگزاری آگاه

2-ثبت نام در سامانه سجام

•ثبت نام رایگان سجام با آگاه اکسپرس

از آنجایی که تعاملاتی بین شرکت کارگزاری بورس آگاه با شرکت سپرده گذاری وجوه صورت گرفته، قرار بر این شده است در صورتی که مشتریان از طریق سامانه آگاه اکسپرس، نام نویسی خود را انجام دهند، نیازی به مراجعه و ثبت نام در سامانه سجام نخواهند داشت.

روش کار به این صورت است که پس از تکمیل ثبت نام در آگاه اکسپرس، صفحه جدیدی با عنوان ثبت نام در سجام، نمایش داده خواهد شد و به لزوم نام نویسی در این سامانه می‌پردازد، حال آنکه اگر این فرآیند را تایید نمایید پیامکی با عنوان کد فعالسازی سجام به شماره موبایلی که ثبت کرده‌اید ارسال می‌شود که با وارد نمودن این کد، ثبت نام شما با موفقیت در سامانه سجام بورس صورت می‌پذیرد که در این صورت، هزینه ۱۰۰،۰۰۰ ریالی که سامانه سجام بورس از مشتریان دریافت می‌کرد در سامانه آگاه اکسپرس به صورت رایگان انجام می‌شود.

البته لازم است اعلام کنیم مادامیکه در سامانه سجام بورس ثبت نامی صورت نگیرد عواقب آن بر عهده خود مشتری خواهد بود .

•ثبت نام در سامانه سجام

ثبت نام مستقیم در سامانه سجام با پرداخت مبلغ 10 هزار تومان امکان پذیر است که در ادامه مراحل ثبت نام برای 2 نوع شخصیت حقیقی و حقوقی به تفسیر شرح داده شده است :

• مراحل ثبت‌نام سجام برای اشخاص حقیقی

۱- برای ورود به سامانه سجام، به آدرس sejam.ir مراجعه فرمایید

۲- بیانیه مربوط به مزایا و خدمات سجام را مطالعه و در صورت موافقت تایید نمایید و به صفحه اصلی ثبت‌نام وارد شوید.

۳- “ثبت‌نام اولیه” را انتخاب نمایید. شماره همراه خود را وارد نموده و پس از وارد کردن کد امنیتی، بر روی دکمه فعالسازی کلیک کنید. در این مرحله کد ۴ رقمی به شماره همراه ثبت شده شما، پیامک می‌شود. پس از ورود و تایید به مرحله بعد وارد شوید.

۴- در این مرحله مشتری حقیقی را انتخاب نموده و پس از وارد کردن تابعیت و شناسه ملی وارد مرحله بعدی ثبت‌نام شوید.

۵- در این بخش هزینه ثبت‌نام در سامانه سجام را به مبلغ ۱۰۰ هزار ریال از طریق درگاه اینترنتی بانک موردنظر خود پرداخت می‌نمایید.

۶- پس از تایید پرداخت، فرم­‌های موردنیاز شامل اطلاعات هویتی، ارتباطی و مالی مطابق با موارد خواسته شده را تکمیل نمایید.

۷- در مرحله آخر پس از ثبت کامل اطلاعات، کد رهگیری برای شما پیامک می‌شود. این کد باید تا زمان مراجعه به دفتر پیشخوان نگه‌داری گردد.

•مراحل ثبت‌نام سجام برای نماینده قانونی

۱- برای ورود به سامانه سجام، به آدرس sejam.ir مراجعه فرمایید

۲- بیانیه مربوط به مزایا و خدمات سجام را مطالعه و در صورت موافقت تایید نمایید و به صفحه اصلی ثبت‌نام وارد شوید.

۳- “ثبت‌نام اولیه” را انتخاب نمایید. شماره همراه خود را وارد نموده و پس از وارد کردن کد امنیتی، بر روی دکمه فعالسازی کلیک کنید. در این مرحله کد ۴ رقمی به شماره همراه ثبت شده شما، پیامک می‌شود. پس از ورود و تایید به مرحله بعد وارد شوید.

۴- در این مرحله مشتری حقیقی را انتخاب نموده و پس از وارد کردن تابعیت و شناسه ملی وارد مرحله بعدی ثبت‌نام شوید.

۵- در این بخش هزینه ثبت‌نام در سامانه سجام را به مبلغ ۱۰۰ هزار ریال از طریق درگاه اینترنتی بانک موردنظر خود پرداخت می‌نمایید.

6- در این مرحله گزینه نماینده قانونی را انتخاب نمائید.

7- ولی قهری (پدر و پدربزرگ فرزندان صغیر زیر سن قانونی): باید تمام صفحات شناسنامه خود و فرد موردنظر را در سامانه بارگذاری نمایید.

8- قیم (کسانی که نیاز به سرپرست دارند و خودشان از نظر قانونی برای معامله مهجور تلقی می‌شوند): باید قیم‌نامه را در سامانه بارگذاری نمایید.

9- وصی (از نظر قانونی مامور به انجام کاری برای فرد متوفی است): باید وصیت‌نامه را در سامانه بارگذاری نمایید.

10- وکیل: باید وکالت‌نامه را در سامانه بارگذاری کنید.

باقی مراحل، همانند حالت قبل است. البته باید به این نکته توجه کرد که اگر بخواهید به‌عنوان نماینده قانونی در سیستم ثبت‌نام کنید، باید پیش از آن به‌عنوان فرد اصیل در این سامانه ثبت‌نام کرده باشید.

احراز هویت سجام

پس از ثبت نام در سامانه سجام و دریافت کد رهگیری 10 رقمی که برایتان پیامک می شود با در دست داشتن مدارک هویتی به یکی از شعب کارگزاری آگاه در سرتاسر کشور مراجعه نموده و نسبت به احراز هویت رایگان سجام اقدام کنید.

بزرگترین شرکت تولید کننده مدل سه بعدی

تکسچر با کیفیت ، به معنای بافت می باشد، این اصطلاح در نرم افزارهای سه بعدی و شبیه سازی به عکس و تصوری گفته میشود که از سطح یک جسم واقعی گرفته شده و برای استفاده در نرم افزارهای سه بعدی و مدل سازی به کار میرود . استفاده تکسچر در نرم افزارهای سه بعدی مثل تری دی مکس 3dsmax ، مایا maya ، سینما فوردی cinema4d ، اسکچاپ sketchupبا ترکیب چندین مپ مختلف صورت می گیرد . تکسچر ها از همه مواد و متریال های آماده تهیه میشوند.


تکسچرها انواع مختلفی مانند تکسچر سنگ ، تکسچر چوب ، تکسچر کاغذ دیواری و تکسچر بتن است . استفاده از تکسچر با کیفیت در ایجاد رندر با کیفیت و رئال خیلی مهم است . شرکت هایی که تکسچر با کیفیت تولید می کنند مانند Arroway , Polligon , Rd-Texture تکسچر های با کیفیت 4k , 6k , 12k را در اختیار می گذارند که برای یک رندر با کیفیت و رئال realistic rendering حائز اهمیت هست .

مدل سه بعدی

مدل سه بعدی یا آبجکت سه بعدی به جسمی می گویند که در کامپیوتر به وسیله نرم افزار طراحی و شبیه سازی به این عمل مدلسازی سه بعدی می گویند . مدل یا آیجکت های سه بعدی با کیفیت امروزه بسیار نقش مهمی شبیه سازی معماری ، بازی سازی ، چاپ سه بعدی و رندرهای با کیفیت دارد . نرم افزار های معروف مدل سازی می توان نرم افزار های راینو rhino تری دی مکس 3dsmax ، مایا maya ، سینما فوردی Cinema4d ، زیبراش zbrush رو نام برد . شرکت های معروف در زمینه مدل سازی می توان اورموشن evermotion ، سی جی اکسیس Cgaxis ، مکس تری Maxtree ، vizpepole ، Cgtrader ، 3dsky را نام برد که در زمینه ساخت مدل های با کیفیت مبلمان ، صندلی ، لوستر ، دکوری با سبک های مدرن و کلاسیک هستند .

3dsky pro

بزرگترین شرکت تولید کننده مدل سه بعدی و آبجکت سه بعدی در اینترنت که روزانه تعدادی مدل از مبلمان صندلی لوستر ساختمان و متریال های چوب فلز سنگ را در اختیار کاربر می گذارد . آبجکت های 3dsky pro با کیفیت ترین مدل های سه بعدی هستند که با مدل سازی اصولی Modeling و تکسچرنیگ Texturing دقیق و آنرپ unwarpکردن مدل ها به صورت کاملا رئال و رئالستیک realistic rendering تولید شده و در رندر بسیار طبیعی است . این مدل های سه بعدی و آبجکت های سه بعدی به صورت آبجکت های پولی تری دی اسکای free download 3dsky pro models بوده و به صورت رایگان دانلود میشود .


اولین قدم برای تاسیس آموزشگاه و یا موسسه آموزشی

نمونه ای از معروفترین مجوزها و مراجع صدور آنها در ایران را در ذیل مشاهده می کنید:

۱-مجوز تاسیس آموزشگاه زبان از وزارت آموزش و پرورش

2-مجوز تاسیس آموزشگاه خدمات آموزشی از سازمان فنی و حرفه ای

۳-مجوز تاسیس آموزشگاه علمی آزاد(تقویتی-کنکور)از وزارت آموزش و پرورش

۴-مجوز تاسیس مدارس غیر دولتی از وزارت آموزش و پرورش

۵-مجوز تاسیس آموزشگاه موسیقی از وزارت فرهنگ و ارشاد

۶-مجوز تاسیس آموزشگاه سینمایی از وزارت فرهنگ و ارشاد

۷-مجوز تاسیس آموزشگاه هنرهای تجسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد

اولین قدم برای تاسیس آموزشگاه و یا موسسه آموزشی

نقطه شروع و یا اولین قدم، اخذ مجوز از مراجع و ارگانهای مربوطه است به عنوان مثال اخذ مجوز آموزشگاه زبان – اخذ مجوز آموزشگاه موسیقی – اخذ مجوز آموزشگاه کامپیوتر – اخذ مجوز موسسه فرهنگی هنری تک منظوره و چند منظوره بسیار پر طرفدار است زیرا این حوزه ها نیازهای بسیاری از افراد جامعه را تشکیل می دهد و راه اندازی این نوع موسسات آموزشی می تواند درآمدزایی بالایی برای موسسان آنها داشته باشد همچنین باید دانست که بسیاری از افراد دارای مجوز به دلیل نداشتن سرمایه و یا تخصص کافی اقدام به مشارکت با دارندگان تخصص و سرمایه می نمایند قبل از اینکه بخواهید نسبت به دریافت مجوز برای تاسیس آموزشگاه اقدام نمایید

ابتدا باید بدانید به کدام مرجع و یا ارگان باید در خواست خود را ارائه نمایید لازم به ذکر است که بعضی از مجوزها همزمان از سوی چند مرجع صادر می گردند که باید قبل از اقدام از شرایط و محدودیتهای هر ارگان اطلاع کافی کسب کرد نمونه معروف این نوع مجوزها مجوز تاسیس آموزشگاه زبان می باشد.

آشنایی با انواع مجوز

نکته مهم اول:

ثبت شرکت آموزشی و یا ثبت موسسه آموزشی به منزله اخذ مجوز آموزشگاه نمی باشد و بنابر این فقط با ثبت موسسه آموزشی در اداره ثبت شرکتها مجاز به شروع یک فعالیت آموزشی نخواهید بود و می بایست مجوزهای مربوطه را الزاما اخذ نمایید.

نکته مهم دوم:

فرآیند صدور مجوز در بعضی از ارگانها به صورت حقیقی و در بعضی دیگر نیز به صورت حقوقی می باشد.

نکته مهم سوم:

بسیاری از مجوزهای تاسیس آموزشگاه در ایران به دلیل اشباع بودن و یا دلایل دیگر یا کلا صادر نمی شود و یا با شرایط خاص و امتیاز بندی به متقاضیان اعطا می گردد.

جمع بندی:

به شما توصیه می کنیم اگر قصد جدی برای راه اندازی یک موسسه آموزشی دارید حتما با افراد متخصص و با تجربه در این زمینه مشورت نمایید و از مشاوره با افراد بی تجربه که منجر به از بین رفتن وقت و سرمایه شما می شوند جدا خودداری فرمایید موسسه مشاورین اندیشه آسیا مرکز انحصاری مشاوره تاسیس آموزشگاه در کشور می باشد که در زمینه راه اندازی و مراحل مختلف اخذ مجوز به متقاضیان مشاوره های لازم را ارائه می دهد این موسسه همچنین بستری برای ایجاد ارتباط بین دارندگان مجوز صاحبان سرمایه و مدرسان فراهم آورده که از این طریق مسیر راه اندازی یک کسب و کار موفق آموزشی به صورت کاملا رسمی و قانونی هموار می گردد.

منبع: andisheasia.ir

آموزش حسابداری بازار کار از صفر تا صد

آموزش حسابداری رایگان :

آموزش حسابداری نیاز با استفاده از اساتید و مدیران مالی با سابقه و عضو هیئت علمی دانشگاه مانند دکتر ساسان مهرانی ، اقدام به تولید محتوای آموزشی با کیفیت و صحیح طبق آخرین استانداردهای حسابداری و منطبق با بازار کار نموده‌ تا با خیال آسوده و بصورت گام به گام ، حسابداری را از سطح مبتدی تا حرفه ای بیاموزید و از آن در محیط کار واقعی به عنوان یک مرجع قابل اطمینان استفاده کنید .

جهت آشنایی بیشتر علاقمندان با محصولات آموزشی ما ، ۱۵۰ دقیقه از مجموع ۵۳ ساعت فیلم آموزش صفر تا صد حسابداری تحت عنوان آموزش حسابداری رایگان برای علاقمندان به این حرفه پول ساز قابل دانلود می‌باشد . جالب است بدانید طبق آخرین نظر سنجی از کاربران سایت ، درآمد حسابدارانی که بسته صفر تا صد را مشاهده نموده‌اند بیشتر از سه برابر افزایش یافته است . این اطمینان به شما نیز داده می‌شود که پس از مشاهده مجموعه فیلم های آموزش نیاز ، به سرعت گوی سبقت را از سایر حسابداران خواهید ربود.دانلود ۱۵۰ دقیقه آموزش حسابداری رایگان

آموزش حسابداری بازار کار از صفر تا صد

آموزش حسابداری به روش انتقال تجربه :

هدف ما از تولید محصولات آموزش حسابداری ارائه محتوای با کیفیت و آمیخته با تجربه کارشناسان ارشد ، مدیران مالی و اساتید عضو هیئت علمی دانشگاه که غالباً دسترسی به اطلاعات و همچنین شرکت در کلاسهای حضوری آنها برای عموم امکان‌پذیر نیست و همچنین یادگیری تکنیکهای حسابداری در محیط کار واقعی ، اشتغال سریع جویندگان کار و ارتقای سطح دانش فنی و علمی حسابداران در این حرفه پول ساز می‌باشد .


در واقع آموزش حسابداری تصویری همان کلاس آموزشی است که بصورت تصویری و مجازی تشکیل می‌گردد ، افرادی که حسابداری را بصورت غیرحضوری می آموزند ، یا فرصت کافی برای شرکت در کلاس‌های حضوری را نداشته و یا تمایل به پرداخت هزینه‌های بالای آن ندارند. با توجه به این مهم تیم تولید محتوای این شرکت از میان صدها مطلب آموزشی ، صرفا مطالبی را مورد نیاز حسابداران در بازار کار میباشد را انتخاب و پس از ارائه آن به مراجع ذیصلاح و دریافت تاییدیه‌، اقدام به انتشار آن برای یادگیری صفر تا صد آن مبحث آموزشی نموده است.لیست محصولات آموزش حسابداری نیاز

ارتقای شما را در حسابداری تضمین می کنیم !

تجربه ثابت کرده همیشه افراد موفق به دنبال راه میانبری صحیح و قابل اعتماد برای رسیدن به اهدافشان هستند. اما سئوال اینجاست که چگونه میتوان در حسابداری این میانبر را پیدا کرد؟ جواب این سئوال این جمله کوتاه است : استفاده از تجربه مدیران مالی . آموزش صفر تا صد حسابداری طوری طراحی شده که با کمترین هزینه و در کوتاه‌ترین زمان ممکن به بیشترین سطح از اطلاعات کاربردی برای ورود این حرفه پول ساز دسترسی پیدا کنید.


طی بررسی‌های به عمل آمده از کاربران سایت ، سطح اطلاعات کاربردی و درآمد حسابدارانی که آموزش صفر تا صد را مشاهده نمودند ، بیشتر از سه برابر افزایش یافته است .


آموزش صفر تا صد حسابداری نیاز دوره جامعی است که در آن فقط مباحث کاربردی و آنچه در محیط بازار کار اتفاق خواهد افتاد به کاربران انتقال می‌یابد و طوری طراحی شده که حتی افرادی که هیچ اطلاعاتی از حسابداری ندارند نیز به سادگی بتوانند این حرفه را بصورت جامع و کاربردی از زبان مدیران مالی به روش انتقال تجربه بیاموزند. آموزش صفر تا صد حاوی ۵۳ ساعت فیلم آموزشی از اطلاعات مقدماتی و پایه حسابداری تا تجزیه و تحلیل صورتهای مالی، جزوات pdf و چهارصد تست ارزیابی اینترنتی می‌باشد. نقشه راه مدون برای علاقمندان بصورت کاملا هوشمندانه توسط مدیران مالی برای ورود سریع به بازار کار و درآمد‌زایی از این حرفه در متن آموزش‌های کاربردی گنجانده شده است.آموزش حسابداری بازار کار از صفر تا صد

سایت آموزش حسابداری رایگان

وقتی عبارت آموزش حسابداری رایگان را در اینترنت جستجو می‌کنیم ، پر است از آموزش‌هایی که در سایتهای اشتراک گذاری فیلم قرار دارند و علاقمندان به این حرفه نیز برای آموزش مباحث مالی که قلب هر بنگاه اقتصادی است به‌ آن مراجعه و به عنوان یک مرجع آموزشی محتویات آنرا مرور می‌کنند . اما غافل از اینکه محتوای این مطالب در صورتی که با استانداردهای حسابداری و بازار کار کوچکترین مغایرتی داشته باشد می‌تواند در محیط کار واقعی خسارات جبران ناپذیری مانند جرائم سنگین مالیاتی به همراه داشته باشد و در بهترین حالت موجب از دست دادن شغل شما گردد. اما جای نگرانی نیست !


حسابداری نیاز اولین تولید کننده آموزش حسابداری بازار کار بصورت تخصصی برای ورود علاقمندان به حرفه حسابداری قدمهای بسیار بلندی برداشته است . ارائه فیلم های آموزشی رایگان ، مقالات حسابداری کاربردی از معتبرترین منابع حسابداری دنیا ، تولید فیلمهای آموزشی با کیفیت بالای محتوایی و تصویری ، به روز رسانی منظم محتوای آن طبق قوانین و استانداردهای حسابداری و استفاده از اساتید مجرب و مدیران مالی با تجربه .


تمام این بخشها به لطف ۱۲ سال کار بی وقفه تیم تولید محتوای این مجموعه است که می‌تواند دروازه‌ای برای متقاضیان حرفه حسابداری در بازار کار باز نماید . ما تا امروز موفق به تولید ۹ بسته آموزشی شامل ۵۳ ساعت مجموعه فیلم های آموزش حسابداری و حسابرسی شده ایم ، شما نیز اگر به دنبال یک فرصت طلایی برای ورود به بازار کار هستید یا به این می اندیشید که ره صد ساله را یک شبه طی کنید و به یک حسابدار موفق مبدل شوید ، پیشنهاد خوبی برای شما داریم . لطفا این ویدئو را با دقت مشاهده نمایید :نمایشگر ویدیو


00:00

41:50
آموزش حسابداری نیاز ، راه میانبری مطمئن و پشتوانه علمی شما برای ورود به بازار کار است .


اطلاعات بیشتر در مورد آموزش حسابداری بازار کار


مجموعه فیلم های آموزش حسابداری

شرکت حسابداری بیلان برتر در سال ۱۳۸۶ با هدف ارائه خدمات حسابداری و آموزش‌ های کاربردی در حوزه حسابداری با نام تجاری نیاز فعالیت خود را آغاز نموده است . بلافاصله پس از انتخاب تیم داخلی خود ، از بین متخصصین این حوزه و با استفاده از مدیران مالی با تجربه و اساتید برتر دانشگاه، شروع به تحقیق و جستجو در بین نرم افزار‌های آموزشی نمودیم تا بتوانیم ضمن اطلاع روشهای آموزش حسابداری موجود ، روشی نوین برای یادگیری حسابداری جهت انتقال تجربه و اشتغال سریع دانشجویان و علاقمندان به این حرفه و نیز افزایش سطح دانش فنی و علمی حسابداران نماییم .


پس از تحقیق و بررسی و جمع آوری اطلاعات تمامی محصولات آموزشی در زمینه حسابداری متوجه شدیم ، آموزش‌های موجود در آن تاریخ صرفا همان تکرار دروس تئوری یا به تعبیری مجموعه ای از کتاب‌های صوتی است و این موضوع ما را برای تولید بسته های آموزش حسابداری بصورت کاربردی با محوریت انتقال تجربه مدیران مالی مصمم‌‌تر نمود. پس از کار و تلاش شبانه روزی مدیران و پرسنل این شرکت تا امروز ۹ بسته آموزشی در قالب ۵۳ ساعت فیلم ، جزوات pdf و چهارصد تست ارزیابی اینترنتی که در برگیرنده تجربیات بیست ساله مدیران مالی حاوی سرفصلهای بسیار مهم و کاربردی برای ورود به بازار کار می باشد، تولید و عرضه نموده ایم .لیست محصولات آموزش حسابداری نیاز


آموزش حسابداری بصورت عملی و گام به گام

برنامه مدون و نقشه راه آموزش ، مهمترین اصل در آموزشهای کاربردی است . به همین خاطر برای تولید و ارائه محتوای ناب و تجربیات کاربردی فرض خود را بر این نهادیم که متقاضیان این محصولات هیچ اطلاعاتی از حسابداری ندارند و اولین محصول خود را با عنوان آموزش حسابداری از پایه وارد سبد خرید نمودیم تا علاقمندان به این حرفه بتوانند پایه های علمی خود را از نو به روز رسانی نموده و افرادی که اطلاعاتی از حسابداری ندارند نیز با یک شیب ملایم و بصورت قدم به قدم شروع به یادگیری این حرفه پول ساز نمایند . آموزش حسابداری مقدماتی از اطلاعات پایه حسابداری شروع و از فصل دوم محیط کار واقعی را برای کاربر مجسم می سازد .


مباحثی مانند بانک ، صندوق و تنخواه، درآمد و هزینه، اسناد دریافتنی و پرداختنی ، حساب مشتریان، خرید و فروش تا سپرده ها ، سرمایه و جاری شرکا و در نهایت بستن حسابهای سال مالی بخشی از سرفصلهای این فیلم آموزش است . اما یادگیری اصول حسابداری شرط اول و لازم برای ورود به بازار کار است ولی این موضوع کافی نبود و از آنجایی که تمامی رویدادهای مالی در نرم افزار ثبت خواهد شد ما نیز برای تکمیل این محصول آموزش نرم افزار حسابداری را به این مجموعه اضافه نمودیم اما کدام نرم افزار بیشترین مخاطب را در بین صاحبان مشاغل دارد ؟ با کمی بررسی متوجه شدیم که از بین نرم افزار های مالی نرم افزار هلو پر کاربرترین نرم افزار حسابداری است . بلافاصله آموزش جامع نرم افزار هلو را به سرفصلهای آموزشی اضافه نمودیم تا علاقمندان به این رشته همراه با آموزش اصول حسابداری با نرم افزارهای حسابداری نیز آشنا گردند .فیلم آموزش حسابداری


همانطور که پیش‌بینی کردیم این محصول با استقبال خوبی مواجه گردید . ما نیز بلافاصله با استفاده از تیم تولید محتوای حسابداری حرفه ای و زیر نظر مدیران مالی شروع به تولید محصول دوم یعنی آموزش حسابداری حقوق و دستمزد نمودیم . محاسبه حقوق پرسنل یکی از وظایف ماهانه حسابداران به‌شمار می‌آید اما غیر از محاسبه و ثبت های مالی حقوق می‌بایست مالیات و بیمه پرسنل نیز بصورت صحیح با افزودن مزایای مشمول ماهیانه و کسر کسورات قانونی و تعهدی مانند مساعده ، وام و … محاسبه و به عنوان کسورات از مبلغ کل کسر و پرداخت گردد . پس از آن توسط نرم افزارهای مربوطه ، مبلغ بیمه و مالیات حقوق محاسبه و از طریق سایت تامین اجتماعی و سازمان امور مالیاتی کشور ارسال و پرداخت گردد . در این محصول ضمن آموزش محاسبه حقوق و دستمزد نحوه تنظیم و ارسال لیست بیمه و مالیات حقوق نیز بطور جامع توضیح داده شده است .


ابزارهای نرم افزاری مانند اکسل کمک بسیاری به حسابداران جهت ارائه گزارشات مالی و مدیریتی خواهد نمود . امروزه در بازار کار میتوان گفت حسابداری بدون این ابزارها غیر ممکن است و استفاده از اکسل یا نرم افزار های حسابداری به جزو جدا نشدنی این حرفه تبدیل شده است . به همین دلیل سومین محصول خود را با عنوان آموزش حسابداری با اکسل تولید و عرضه نمودیم . در این محصول تمامی فرمولهای مورد نیاز برای ساخت جداول حسابداری را بطور کامل بررسی نموده ایم . حسابداران با یادگیری مبانی اکسل و رابطه آن با فرمولهای حسابداری می توانند گزارشات مالی و مدیریتی بسیاری مانند سود و زیان جامع یا صورتهای مالی ، استهلاکات ، جدول بهای تمام شده و حتی فیش حقوقی را طراحی و ارائه نمایند .


آموزش حسابداری حرفه ای

همزمان با تولید این محصولات بحثهای مالیاتی بسیار پررنگ تر از گذشته در بین حسابداران و صاحبان مشاغل خود را نشان میداد و با توجه به تقاضای علاقمندان به سرعت شروع به تولید آموزشهای مالیاتی زیر نظر ممیزین و مدیران ارشد مالیاتی نمودیم تا علاقمندان به حسابداری را نحوه محاسبه ، تنظیم و ارسال معافیت‌ها و جرائم مالیاتی آگاه نماییم . از آنجایی که مباحث مالیاتی و ارزش افزوده در طبقه بندی آموزش حسابداری حرفه ای قرار دارد ما نیز چهارمبن محصول خود را تحت عنوان آموزش تنظیم اظهارنامه مالیاتی و ارزش افزوده وارد سبد خرید نمودیم .


در این مجموعه بطور کامل نحوه انتقال اعداد از گزارشات مالی سال جاری و اظهارنامه مالیاتی سال گذشته ، نحوه تنظیم جداول مالیاتی و همچنین نحوه ارسال آن از طریق سایت سازمان امور مالیاتی کشور را می‌آموزید . اما این پایان کار نبود و تازه در تازه ای به روی ما برای تولید بسته های آموزش حسابداری حرفه ای باز شد . یکی از بزرگترین دغدغه های حسابداران برای ارائه گزارشات مالی صحیح به مدیران و از طرفی دیگر مدیران کسب و کارها تخمین قیمت تمام شده کالا و محصولات بطور صحیح برای اخذ تصمیمات مدیریتی و ادامه حیات آنها می باشد .

ارائه خدمات باربری در شهرک غرب

باربری شهرک غرب، باربری شهرک غرب همراه مطمئن شما یکی از سریع ترین و مطمئن ترین شرکت باربری در تهران – شمال میباشد.

تنها باربری دارای مجوز رسمی از اتحادیه باربری در تهران با سالها تجربه و تخصص در امر باربری و بسته بندی

ارائه خدمات باربری در شهرک غرب

باربری شهرک غرب یکی از بزرگترین شرکت های باربری در تهران با سالها تجربه و تخصص در امر باربری

دارای انواع ماشین آلات مخصوص حمل بار و اثاثیه منزل و شرکتها با بهترین سرویس دهی شبانه روزی

تمام خاور های شرکت اتوبار غرب دارای دیواره های موکت کاری شده مسقف فلزی VIP می باشد –

از پست مدرن تا مدرن ما را دنبال کنید ارائه خدمات شبانه روزی بدون تعطیلی با بهترین سرویس دهی

ارائه خدمات بسته بندی در شهرک غرب

بسته بندی اثاثیه منزل در شهرک غرب با بهترین تیم حرفه ای برای یک بسته بندی استاندارد با بهترین خدمات

دارای بهترین کارتن های مخصوص حمل بار و اثاثیه منزل با سالها تجربه و تخصص در امر بسته بندی لوازم منزل

ارسال ماشین بزرگ متناسب با کار شما – دارای جدید ترین و مدرن ترین ماشین آلات مخصوص حمل بار و اثاثیه

این شرکت بسته بندی اثایثه منزل – اتوبار غرب – دارای 25 سال سابقه کاری در امر باربری و بسته بندی می باشد

با بهره گیری از بهترین فوم – سلفون – بابل – استرچ – چسب و…| بسته بندی هزینه نیست حفظ سرمایه است

باربری شمال تهران

باربری شمال تهران یکی از مطمئن ترین و سریع ترین شرکت اثاث کشی و بسته بندی لوازم منزل در تهران – ارزان

ارائه خدمات باربری در شمال تهران: باربری شمال تهران با 25 سال سابقه کاری درخشان در امر باربری و اثاث کشی و بسته بندی لوازم منزل

بهترین خدمات باربری را با ما تجربه کنید با بهترین سرویس دهی VIP و مطمئن به مشتریان ارائه می شود

ارائه سرویس های مناسب و ارزان توسط شرکت اتوبار غرب با بهترین سرویس دهی شبانه روزی با بهترینها

بهترین کادر مجرب و خوش اخلاق با بهترین سرویس دهی شبانه روزی بدون تعطیلی – بهترین شرکت باربری

دارای مجوز رسمی از اتحادیه باربری با 25 سال سابقه کاری درخشان با بهترین سرویس دهی شبانه روز

ارائه خدمات بسته بندی در شمال تهران: بسته بندی لوازم منزل توسط شرکت اتوبار غرب با بهترین سرویس دهی به صورت شبانه روزی با کادر مجرب

بهترین خدمات را از ما بخواهید با سرویس دهی شبانه روزی بدون تعطیلی با بهترین خاور های بزرگ و VIP

بهره گیری از بهترین کادر مجرب و حرفه ای با سالها تجربه و تخصص در حمل وسایل سنگین و حساس – ارزان

با ما یک جابجایی ایمن را تجربه کنید – کار را به کاردان بسپارید سرویس دهی شبانه روزی بدون تعطیلی

متخصص در امر بسته بندی با کارتن های مخصوص و فوم سلفون بابل استرچ و… با کادر حرفه ای و متخصص

برای اطمینان شماره ما را از 118 بخواهید با بهترین سرویس دهی شبانه روزی بدون تعطیلی – باربری شمال

باربری گاندی

باربری گاندی همراه مطمئن شما بهترین و ارزانترین شرکت حمل و نقل اثاثیه منزل و بسته بندی لوازم منزل

ارائه خدمات باربری در گاندی

باربری گاندی بهترین و بزرگترین شرکت حمل و نقل اثاثیه منزل با سرویس دهی شبانه روزی بدون تعطیلی –

بهترین سرویس دهی اثاث کشی را از شرکت اتوبار غرب بخواهید با 25 سال سابقه کاری درخشان – بهترین

تمام خدمات خدمات شرکت باربری گاندی همراه با بیمه و بارنامه دولتی ارائه می شود با 30% تخفیف

بسه بندی اصولی با بهترین سرویس دهی مطمئن و سریع با بهترین خدمات دهی مطمئن و سریع –

دارای کارگران مجرب و حرفه ای در امر اثاث کشی و بسته بندی لوازم منزل با سالها تجربه و تخصص

با هزینه های مناسب و ارزانتر از همه جا با بهترین کیفیت در امر اثاث کشی و حمل و نقل بار منزل

منبع: otobarwest.com

انواع مختلف کیف کمک های اولیه

تردمیل و دوچرخه ثابت با مناسب ترین قیمت
تردمیل و دوچرخه ثابت وسایل هستند که با توجه به زندگی روزانه و کار نشسته ای که امروز برای همه ی ما اتفاق می افتد و همچنین آلودگی هوا ، فضای سبز محدود و همچنین وقت کم برای ورزش ، تردمیل در انواع مختلف برای دویدن و ورزش بسیار عالی می باشد.تردمیل و دوچرخه ثابت با مناسب ترین قیمت

تردمیل و دوچرخه ثابت وسایل هستند که با توجه به زندگی روزانه و کار نشسته ای که امروز برای همه ی ما اتفاق می افتد و همچنین آلودگی هوا ، فضای سبز محدود و همچنین وقت کم برای ورزش ، تردمیل در انواع مختلف برای دویدن و ورزش بسیار عالی می باشد.


قیمت تردمیل با توجه به امکانات و اندازه آن متفاوت است. تردمیل یکی از لوازم ورزشی پرطرفدار است که می توان آن را تهیه و در خانه مورد استفاده قرار داد. امروزه با توجه به زندگی صنعتی و مشغله زیاد، افراد فرصت کمتری برای ورزش کردن دارند. از طرفی شلوغی باشگاههای ورزشی، بهداشتی نبودن محیط در برخی موارد، دوری راه و مسیر رفت ‌و آمد، هزینه سنگین باشگاه و محدودیت در زمانهای استفاده از باشگاه موجب گردیده که افراد بسیاری نتوانند ورزش کنند.
جعبه یا کیف کمک‌های اولیه وسیله‌ای ضروری است که وجود آن در خانه، محل کار و خودرو واجب میباشد . با استفاده از این وسیله در بسیاری از موارد می‌توانیم جان بسیاری از افراد را نیز نجات دهیم . قیمت کیف کمک های اولیه بستگی دارد به نوع تجهیزات آن که متفاوت می باشد و رنج قیمتی آن متفاوت میباشد.

وقتی شما دیابت دارید، کنترل قند خون بسیار مهم ترین کاری است که شما می توانید انجام دهید. که حال بهتری داشته باشید و سلامتی شما به خطر نیافتد ، واز عوارض جانبی آن جلوگیری کند.
تست قند خون به شما کمک می کند که با مفهوم دیابت و مقادیر قند بیشتر آشنا شوید و از همه مهم تر سبب کاهش خطر عوارض مثل آسیب به چشم ها، کلیه ها، اعصاب، قلب و سایر اعضای بدن می گردد. گلوکومتر یا گلوکزمتر دستگاهی است که برای سنجش حدود مقدار قند خون ساخته شده است.
بیمارانی که کنترل قند خون روزانه آنها بسیارمهم است مثل افرادی که مکرراٌ افت قند خون دارند ، کسانی که انسولین تزریق می کنند ، افراد ی که دچار دیابت حاملگی می شوند ، نیازمند پایش روزانه قند خون میباشند. انواع مختلفی دستگاه نوار قند در بازار وجود دارد . قیمت نوار قند خون بسته به مدل انتخابی شما دارد .
شکم بند لاغری و انواع کمربندهای لاغری جزو وسایل ورزشی پرطرفدار و پرکاربرد و پر فروش محسوب می شوند. شکم بند و کمربند لاغری جزو وسایل ورزشی هستند .که به دلیل کاربردهای ورزشی و تناسب اندام و کمک به سلامت بدن مورد استقبال زیادی از افراد قرار می گیرند. شکم بند لاغری با استفاده از تکنولوژی لرزش الکتریکی در آن بکار رفته است .برای تقویت عضلات شکم و چربی سوزی این ناحیه مورد استفاده قرار می گیرد. با استفاده از کمربند لاغری می توان عضلات ناحیه شکم، کمر و پائین کمر را تقویت نموده و دردهای عضلانی این ناحیه را تسکین داد.. قیمت شکم بند لاغری بسته به جنس و کیفیت شکم بند مورد استفاده و انواع تنظیمات و برنامه های موجود در آن مرتبط است. انواع شکم بند و کمربند با امکانات مختلف و کارایی سریع و موثر در کاهش چربی های ناحیه شکم در بازاروجود دارد و عرضه میگردد.

چگونه پولدار شویم

چگونه پولدار شویم ؟ مطمئن هستم بار اول نیست که چگونه پولدار شویم را در گوگل جستجو کرده اید.

ولی این را می دانم که این آخرین جستجوی شماست!

چون این بار به سایت درستی وارد شدید که یک بار برای همیشه به پاسخ سوالتان می رسید.

دکتر کاویانی در دوره رایگان ثروتسازی و در یک هفته فرمولی عملی به شما می دهد که راه پولدار شدن را یاد بگیرید


دوست خوبم، من دکتر علی کاویانی هستم. وقتی تنها ۲۰سال سن داشتم تمامی دارایی من ۱۵۰هزار تومان بود که به عنوان توشه راه زندگی دانشجویی از پدرم گرفته بودم و حالا قصد دارم راه و روش چگونه پولدار شویم را به شما بیاموزم.

از اینکه ۲۰ساله بودم و هنوز باید سربار خانواده می بودم متنفر بودم. در ۲۰ سالگی یک دانشجوی پزشکی ساده مثل خیلی های دیگه بودم. ولی من فقط به یک دانشجوی پزشکی بودن راضی نبودم.

در سن ۲۰سالگی به دنبال تجارت و کارآفرینی و پولدار شدن بودم. از مطالعه کتاب های دارن هاردی و برایان تریسی شروع کردم. صفر مطلق بودم و هیچ نمیدانستم.

انتهای قصه را همین الان بگویم برای شما؟ از صفر مطلق شروع کردم و در زمینه کسب و کار مطالعه زیادی کردم و به فرمولی منطقی رسیدم که در سن ۲۳سالگی یک میلیاردر واقعی و خودساخته بودم.

من راه پولدار شدن را از طریق ایجاد کسب و کارهای مختلف و به سودرسانی آنها یاد گرفتم!

من از صفر شروع کردم و در حال حاضر ۵ کسب و کار پولساز و موفق دارم و

جلسه اول – ۷ راز پشت پرده ثروت میلیاردرها

رسیدن به ثروت و موفقیت مسیر خاصی داره، بنابراین فرقی نمیکنه که شرایط و شغل شما چیه ، اگر مسیر رو یاد داشته باشید میتونین ثروتمند بشین !
در این جلسه مسیر شروع پولدار شدن رو بهتون میگیم. مسیر یعنی دانش و اطلاعات ، یعنی علمی که افراد ثروتمند هر روز و هر روز اونها رو تو زندگیشون پیاده میکنن و پول های بیشتری جذب میکنن و افراد دیگه از چنین اطلاعاتی بی خبر هستن …
در این جلسه همچنین به تعدادی از عادات ثروت ساز اشاره میکنیم.

جلسه ۲ – جوان هستید و جویای ثروت ؟
جوان هستید و می خواهید پولدار شوید؟ در این جلسه گام ابتدایی حرکت به سمت پولدار شدن را می آموزید.

این جلسات ۷گانه، پنجره ثروتمند شدن را برای شما می گشاید.

جلسه ۳ – برای پولدار شدن باید با پولتان بازی کنید.
یک تفکر غالب در جامعه وجود داره که پول بیشتر ثروت بیشتری خلق میکنه در حالیکه این تفکر مطلقا صحیح نیست ، در این جلسه مهم راه حقیقی ثروتمند شدن با هر درآمدی رو بهتون آموزش میدیم. مهم نیست درآمد فعلی شما چقدر است، با فرمول این جلسه شما می توانید پولدار شوید.

جلسه ۴ – هفت علت مهم که هنوز کسب و کار پولسازی ندارید !
در این جلسه در مورد ۷ علت مهمی که افراد رو از داشتن کسب و کار شخصی محروم کرده صحبت می کنیم.
حتما تماشا کنید و اگر این مشکلات در زندگی شما هم وجود دارن برطرفشون کنید تا وارد دنیای ثروت و کارآفرینی بشین. تا وقتی این موارد را حل نکنید نمی توانید وارد مسیر ثروتمندی شوید!

جلسه ۵ – ۵ دروغی که باعث شده شما نتوانید پولدار شوید !
در این جلسه درباره ۵ دروغ بزرگی که تا به این لحظه جلوی ثروتمند شدن خیلیا رو گرفته صحبت کردیم.

برخی از مواردی که تا کنون برای پولدار شدن آموخته اید دروغی بیش نیست.

تا وقتی این موارد اشتباه را از دایره اطلاعات خود حذف نکنید، ثروتمند نمی شوید!

جلسه ۶ – چگونه سرمایه اولیه شروع کسب و کار رو جور کنیم؟
در این جلسه مهم بهتون آموزش میدیم چطور سرمایه اولیه برای استارت کسب و کار شخصیتونو فراهم کنید.

شاید خیلی ها مشکل سرمایه اولیه برای شروع کسب و کار خودشان را دارند. دکتر کاویانی در این جلسه روش هایی را به شما آموزش می دهند که بتوانید سرمایه اولیه شروع کسب و کارتان را فراهم کنید.

جلسه ۷ – چطور در ۲سال به یک میلیارد درآمد برسانیم؟
خیلی ها یک عمر کار می کنند و هیچوقت ثروتمند نمی شوند. اما ما به شما آموزش می دهیم که بتوانید در ۲ سال به یک میلیارد درآمد برسید! این روش ها کاملا کاربردی و عملی هستند.

منبع: khodsakhte.ir

تنوع ست ورزشی

بهترين جنس لباس ورزشي كدامند.
از انجا كه امكان تعريق در ورزش بسيار زياد است .بايد لباسي مناسب براي ورزش انتخاب كنيم .
لباس هاي تمام نخ يا نخ پنبه، بهترين جنس براي لباس هاي ورزشي هستند. لباس هاي نخي يا پنبه اي، عرق را به سادگي به خود جذب مي كنند و مانع عرق سوز و قرمز شدن بدن را به خصوص در ناحيه زير بغل و كشاله ران مي گيرند.


انتخاب جنس مناسب لباس ورزشي براي جلوگيري از عرق سوز شدن و ابتلا به بيماري هاي قارچي پوستي اهميت بسياري دارد .
يكي از علاقمندي هاي يك هوادار براي نشان دادن ميزان ارادت خود به تيم محبوبشان پوشيدن لباس آن تيم است ، وقتي كه وارد يك فروشگاه ورزشي ميشويد و مي خواهيد يك لباس باشگاهي مناسب تهيه كنيد تفافت هاي ميان لباس ها وجود دارد . كه اين تفافت ها شامل است .اولين تفاوت در نسخه هواداراي در استيل و دوخت لباس است كه راحت تر و گشاد تر از نسخه بازيكنان فوتبال طراحي ميشود.
در متريال و مواد استفاده شده لباس هواداري از الياف مرغوب و درجه يك جهت پايين نگه داشتن قيمت لباس استفاده ميشود و از الياف پيشرفته نسخه بازيكنان بدليل عدم نياز به آن استفاده نميشود.
ست ورزشي مردانه از دو بخش شلوار و ژاكت با داشتن يك زيپ در جلو تشكيل شده اند. در ابتدا از ست هاي اسپرت و گرمكن ورزشي مردانه قبل از شروع مسابقات ورزشي يا تمرينات ورزشي بر روي لباس هايي مانند مايو، ركابي و شلوارك استفاده مي شد. ولي امروزه در بيشتر ورزش ها و تمرينات مخصوصا در فضاي باز مورد استفاده قرار مي گيرد. اين نسل از لباس هاي كاملا پوشيده و راحت اواخر دهه ۱۹۸۰ محبوبيت پيدا كرد و سپس با اجراي رنگ هاي درخشان و متنوع با استقبال بسياري روبرو شد. هر ورزشكاري براي اينكه پس از فعاليت و تحرك زياد ورزشي به عضلاتش اسيبي نرسد بايد آن را گرم نگه دارد. براي اينكار مي تواند به كمك ست ورزشي مردانه مناسب از سرد شدن ناگهاني بدن و مانع گرفتگي عضلاني شود.
لباس‌هاي تيم‌هاي فوتبالي برتر جهان در جام جهاني از تكنولوژي‌هايي براي جذب عرق و خنك نگه داشتن بدندارا مي باشند. همچنين جنس اين لباس‌ها بيشتر پلي‌استر است كه مانع حساسيت در بدن مي شود و تعادل دما را حفظ كند. پارچه‌هاي پلي‌استر در برابر شست‌وشو و مواد شيميايي بسيار مقاوم مي باشند و قابل بازيافت هستند.جذب عرق يكي از ويژگي هاي لباس فوتبال است.
پيراهن تيم كشور هاي كه در مسابقات جام جهاني ۲۰۱۸شركت كردند. اين پيراهن داراي تكنولوژي climacool است كه باعث مي‌شود جريان هوا در آن جريان داشته باشد و عرق را به اساني جذب خود كند و ميزان رطوبت در آن تنظيم شود . پيراهن تيم كه در مسابقات جهاني طراحي و توليد مي شود .بسيار سبك بوده و بازيكن در آن به هنگام حركت احساس راحتي مي‌كند.و جنس اين پيراهن ۱۰۰ درصد پلي‌استر است. اين پيراهن داراي تكنولوژي خنك كننده پيشرفته است و به بازيكنان كمك مي‌كند تا در مسابقات سرعت بالايي در بازي داشته باشند.

فیزیوتراپی چیست و فرایند انجام آن چگونه است؟

فیزیوتراپی چیست و فرایند انجام آن چگونه استفیزیوتراپی چیست و چه کارکردی دارد؟ اگر بخواهیم جوابی کلی به این سؤال بدهیم باید عنوان کنیم که فیزیوتراپی یکی از تخصص‌های مراقبت‌های درمانی است و در آن سعی بر بررسی، ارزیابی و درمان وضعیت افرادی است که از لحاظ حرکتی دچار محدودیت‌هایی شده‌اند. در ادامهٔ مطلب به این سوال پاسخ می‌دهیم که فیزیوتراپی چیست، برای چه بیماری‌هایی مفید خواهد بود و مراحل آماده‌سازی برای فیزیوتراپی چیست، با روش‌ها و تکنیک‌های درمانی مختلف فیزیوتراپی هم آشنا خواهید شد.yektanet.comحتما بخوانید:

کاردرمانی چیست و چه کسانی به کاردرمانی نیاز دارند؟

بادکش درمانی، فواید، عوارض و نحوه انجام آن

فواید ماساژ درمانی و عوارض احتمالی آن

فیزیوتراپی چیست؛ چه زمانی باید از آن استفاده کرد؟

در زبان انگلیسی از عبارت Physical Therapy برای اشاره به این تخصص استفاده می‌شود که ترجمهٔ تحت‌اللفظی آن می‌شود: درمان فیزیکی یا جسمانی. با درک بهتر اینکه فیزیوتراپی چیست، احتمالا حدس زدن جواب این سؤال برایتان کار چندان دشواری نخواهد بود؛ زمانی که آسیب‌دیدگی یا بیماری شما منجر به درد، نقص جسمانی یا محدودیت حرکتی شود، می‌توانید از تخصص و کمک فیزیوتراپ بهره بگیرید. محدودیت سنی‌ای برای استفاده از خدمات این افراد وجود ندارد، اما فیزیوتراپ‌هایی هم هستند که به‌طور تخصصی بر روی جمعیت مشخصی از افراد کار می‌کنند: مثلا کودکان، سالمندان، ورزشکاران و… . صرف نظر از اینکه چند سال داشته باشید، زمانی که از لحاظ حرکتی دچار محدودیت و اختلال می‌شوید، می‌توانید در جلسات درمانی فیزیوتراپی شرکت کنید؛ در این جلسات وضعیت بدن‌تان ارزیابی می‌شود و بر اساس نتایج حاصل از آن، روش و تکنیک درمانی مناسب انتخاب خواهد شد تا به‌کمک آن کارکرد بدن‌تان از لحاظ حرکتی بهبود پیدا کند.


فیزیوتراپی چیست - زمان استفاده از فیزیوتراپی


اختلالات رایجی وجود دارند که فیزیوتراپ‌ها قادر به ارزیابی و درمان‌شان هستند؛ از آن جمله می‌توان به سکته مغزی، شکستگی، آسیب‌دیدگی ستون فقرات، سندرم تونل مچ دست (یا کارپال، نوعی اختلال وابسته به اعصاب دست است که در نتیجهٔ آن در انگشتان دست اختلالات حسی و حرکتی به وجود می‌آید)، آسیب‌دیدگی در فعالیت‌های ورزشی، قطع عضو و آرتروز اشاره کرد.


البته تخصص فیزیوتراپ‌ها تنها محدود به اختلالات یادشده نمی‌شود و امکان درمان بیماری‌های دیگری هم با استفاده از فیزیوتراپی وجود دارد. در هر صورت بهتر است قبل از استفاده از فیزیوتراپی با پزشک متخصص دربارهٔ اختلالات‌تان مشورت کنید، اما به‌طور کلی زمانی به آن نیاز پیدا خواهید کرد که بیماری یا اختلال‌تان منجر به محدود شدن وضعیت حرکتی بدن‌تان شود.


فیزیوتراپ‌ها در زمینهٔ پیشگیری از به وجود آمدن محدودیت‌های حرکتی هم فعالیت دارند. این فعالیت‌ها بیشتر به ورزشکاران مربوط می‌شود و طرز کار آن‌ها معمولا به این صورت است که شیوهٔ حرکت ورزشکار تجزیه‌وتحلیل می‌شود و بر اساس آن، استراتژی‌های حرکتی‌ای در اختیارش قرار می‌گیرد تا در حد امکان حرکات سالمی داشته باشد و دچار آسیب‌دیدگی نشود.


خدمات درمانی فیزیوتراپی در چه مکان‌هایی ارائه می‌شود؟

فیزیوتراپی چیست - مکان استفاده از خدمات فیزیوتراپی


نکتهٔ دیگری که باید بدانید، درباره مکان‌هایی است که خدمات درمانی این تخصص در آن‌ها ارائه می‌شود. تعداد این مکان‌ها بسیار زیاد است و به‌طور کلی، هرجا که افراد با محدودیت‌های حرکتی وجود داشته باشند، امکان پیدا کردن فیزیوتراپ‌ها هم در آن وجود دارد. از جمله این مکان‌ها می‌توان به بیمارستان، خانه‌های پرستاری، کلینیک‌های درمان سرپایی، محل تمرین و فعالیت تیم‌های ورزشی، مدارس (بسیاری از کشورهای قوانین دارند مبنی بر اینکه دانش‌آموزان خدمات درمانی این‌چنینی را حتما باید در مکانی آشنا و در کنار دوستان‌شان دریافت کنند)، خانه (در صورتی که به‌خاطر آسیب‌دیدگی یا بیماری نتوانید از خانه بیرون بروید) و مراکز توان‌بخشی قلبی-عروقی.


مرحلهٔ آماده‌سازی برای استفاده از خدمات درمانی فیزیوتراپی

گام بعدی برای درک بهتر این موضوع که فیزیوتراپی چیست، کسب آگاهی از این مسئله است که پیش از شرکت در جلسات درمانی فیزیوتراپی چه چیزهایی را باید مد نظر قرار بدهید تا به نتیجهٔ مطلوب برسید. بهتر است قبل از مراجعه به فیزوتراپ راجع به برخی مسائل پرس‌وجو کنید. بعضی از فیزیوتراپ‌ها دارای تخصص بالینی هستند؛ پیدا کردن فیزیوتراپی که دربارهٔ اختلال یا بیماری شما تخصص داشته باشید تأثیر بسزایی بر نتیجهٔ نهایی جلسات درمانی خواهد داشت. در کنار این مسئله، راجع به بخش‌هایی از هزینه که به عهدهٔ سازمان بیمهٔ شما قرار می‌گیرند، سیاست مربوط به لغو احتمالی شرکت در جلسات درمانی و لباسی که در اولین قرار ملاقات با فیزیوتراپ باید به تن داشته باشید هم بیشتر تحقیق کنید.


فیزیوتراپ با همکاری شما اهداف مشخصی را برای جلسات درمانی در نظر خواهد گرفت، بنابراین بهتر است از قبل راجع به این مسئله فکر کرده باشید و بتوانید راجع به اهدافی که تمایل دارید با به پایان رسیدن جلسات درمانی به آن‌ها برسید، با فیزیوتراپ‌تان صحبت کنید. در طول جلسات درمانی اگر از طرز کار روش یا تکنیک بخصوصی سر در نیاوردید، از فیزیوتراپ‌تان بخواهید دربارهٔ آن به شما توضیح بدهد. به خاطر داشته باشید که میان شما و فیزیوتراپ باید نوعی اتحاد به وجود بیاید تا امکان دست‌یابی به اهداف‌تان وجود داشته باشد.

منبع:chetor

123